Zdonka Beauty Partner Aleksandra Zdonek


Makijaż permanentny Kielce - https://zdonka.pl/

Dodano: 2019-07-21

WWW: https://zdonka.pl/

Telefon: 500230124

Miejscowość: Kielce

Adres: Stefana Żeromskiego 15

Kod pocztowy: 25-369

Źródło: https://zdonka.pl/makijaz-permanentny/


Autor: Jagoda SadowskaOpis:


Niektóre kobiety nie malują się w ogóle. Są panie, które tylko od czasu do czasu delikatnie podkreślają brwi i usta, a są takie, które codziennie muszą obowiązkowo zrobić perfekcyjny make-up brwi, oczu i ust. Co jednak zrobić, kiedy rano brakuje czasu na zrobienie makijażu? Idealnym rozwiązaniem może być wówczas zrobienie makijażu permanentnego. Za pomocą takiego zabiegu można delikatnie podkreślić urodę kobiety i co ważne, można to zrobić raz na około 2 lata. Warto zdecydować się na taki make-up, ale tylko w profesjonalnym gabinecie. Tam bowiem pracują wykwalifikowani kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem. Co ważne, na profesjonalny makijaż permanentny w Kielcach można umówić się online. Wystarczy wejść na stronę zdonka.pl i wysłać wypełniony formularz kontaktowy z wiadomością. Można też zadzwonić pod numer kielecki 500 230 124 lub warszawski 698 997 889.

W rekomendowanym gabinecie kosmetycznym pracuje magister kosmetologii Aleksandra Zdonek, która robi makijaż permanentny z wielką precyzją i przy użyciu nowoczesnych narzędzi oraz wysokiej jakości materiałów. Chętnie też doradzi klientkom najlepsze rozwiązania. Dlatego zrobiony przez nią makijaż wygląda delikatnie i naturalnie. Jest ona na bieżąco z trendami kosmetologicznymi i nowoczesnymi technikami makijażu permanentnego. Uczestniczy bowiem w różnych branżowych kongresach, kursach i szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Wiedzę zdobytą na tych szkoleniach na bieżąco wykorzystuje w swojej pracy kosmetologa.

Na podanej stronie można obejrzeć galerię zdjęć ze zrobionym przez nią makijażem permanentnym. Można zdecydować się, m.in. na:

  1. Makijaż permanentny brwi - dzięki podkreślonym brwiom cała twarz nabierze osobliwego charakteru.
  2. Makijaż permanentny oczu - dzięki kreskom zagęszczającym linię rzęs oczy nabiorą wyrazistego spojrzenia i blasku.
  3. Makijaż permanentny ust - delikatnie podkreślone i skorygowane usta wyglądają idealnie.

Można wybrać jeden z zabiegów makijażu, a można wykupić pakiet zabiegów, np. makijaż brwi i oczu, czy makijaż brwi i ust bądź oczu i ust. Warto rozważyć usługę makijażu w pakiecie, gdyż taka usługa wychodzi wówczas taniej.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.