PROMAG S.A.


Jaką szafe narzędziową wybrać?

Dodano: 2019-03-29

WWW: https://tm24.pl

Telefon: +48 61 655 83 24

Miejscowość: Poznań

Adres: Romana Maya 11

Kod pocztowy: 61-371

Źródło: https://tm24.pl/katalog/104,113,szafy-narzedziowe-i-serwisowe
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2869510.html
https://www.narzedzia.pl/artykuly/szafki-narzedziowe-%E2%80%93-jaka-wybrac,5489.html

Autor: Alan ZającOpis:


Warto zacząć od tego, że nie ma jednej, uniwersalnej odpowiedzi na pytanie postawione powyżej. Szafy narzędziowe bywają bardzo różnie wykonane, a konkurencyjne produkty mogą sprawdzić się w równym stopniu w zależności od konkretnych potrzeb w danym miejscu. Nie zmienia to faktu, że podczas zakupów warto trzymać rękę na pulsie, a inwestując niemałe przecież środki, zrobić to rozsądnie, mądrze, opłacalnie.

Po zakup można skierować się chociażby do polecanego, rekomendowanego sklepu internetowego z wyposażeniem warsztatów i magazynów: tm24.pl. Przeglądając opisy konkretnych szaf, łatwo wyciągnąć wnioski, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu.

Istotny jest materiał – na przykład blacha, której charakterystyka bardzo dobrze odpowiada specyfice przestrzeni roboczych. Liczy się też nośność, którą można wykorzystać dzięki inteligentnemu rozmieszczeniu szuflad czy półek. Niektórzy klienci pytają także o zamki, które pozwalają ograniczyć nieautoryzowany dostęp do zawartości.

Szafa musi mieć wymiary, które odpowiadają nie tylko przedmiotom, które do niej trafią, ale również przestrzeni, w której jest postawiona. Ciaśniejszych, mniejszych magazynów czy warsztatów, szczególnie przy domu lub niewielkiej firmie, zdecydowanie nie warto ograniczać. Gabaryty muszą się zgadzać. Analogicznie w większych halach można stawiać na największe, bardzo pojemne szafy, które są przygotowane właśnie do takiej, zaawansowanej eksploatacji.

Z czysto praktycznego punktu widzenia kolor szafy do przechowywania narzędzi nie ma większego znaczenia. Ale estetyka wnętrz magazynowych czy roboczych czasami odgrywa istotną rolę, szczególnie jeśli oprócz pracowników trafiają tam klienci czy kontrahenci. Dlatego warto skorzystać z bogatej oferty wymienionego wcześniej sklepu i zamawiać szafy, które są doskonałe pod względem technicznej specyfikacji i takich detali jak kolory. Swoją drogą, powłoka lakieru może dodatkowo chronić przed rozwojem korozji. Dobrej jakości szafa to wydatek kilkuset, a nawet kilku tysięcy złotych. Opłaca się? Oczywiście – narzędzia i inne przedmioty muszą być przechowywane bezpiecznie.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

tesa tape Sp. z o.o.

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

EMZET Namioty Sp. z o.o.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.