PLEXMEDIA


Stojaki z plexi producent | PLEXMEDIA

Dodano: 2018-11-19

WWW: https://plexmedia.pl/

Telefon: 517 172 501

Miejscowość: Klembów

Adres: Lipka 94

Kod pocztowy: 05-205

Źródło: https://plexmedia.pl/wyroby-z-plexi


Autor: Dariusz Sadowski


Opis:


Jedną ze specjalności firmy Plexmedia są stojaki z plexi, które są nie tylko szalenie funkcjonalne, ale też mogą stanowić ciekawą ozdobę dowolnego wnętrza. Ekspozytory tego typu mogą być wykorzystywane do prezentacji produktu w sklepach, przechowywania dokumentów i przyborów w biurach czy w szeroko pojętej reklamie. Wykorzystanie szkła akrylowego nie jest przypadkowe, materiał ten można dowolnie kształtować, przy wykorzystaniu wysokich temperatur. Plexi można też poddawać różnym obróbkom, np. frezowaniu i grawerowaniu, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie ciekawych efektów wizualnych.

 

Szkło akrylowe wykazuje bardzo dużą odporność na niekorzystne warunki pogodowe, dzięki czemu ekspozytory tej marki mogą być wykorzystywane również na zewnątrz budynków. Wykonując autorskie stojaki z plexi producent uwzględnia indywidualne potrzeby klienta, dostosowując projekt do pożądanych rezultatów. Końcowy produkt jest zarówno praktyczny, jak i estetyczny, przez co może stanowić ciekawą ozdobę wnętrza.

 

Obecnie plexi jest niezwykle popularnym materiałem, znajduje bowiem uniwersalne zastosowanie w wielu sektorach rynku, zwłaszcza w branży reklamowej. Szczególna rolę odgrywają tutaj ekspozytory ze szkła akrylowego, które zajmują duży obszar działalności firmy. Produkty marki, które można zamówić bezpośrednio na stronie plexmedia.pl, mogą być wykorzystywane do:

 

  • przechowywania płyt CD oraz DVD
  • ekspozycji materiałów reklamowych
  • przechowywania przyborów kuchennych (sztućców, talerzy)

 

Producent dokłada wszelkich starań, aby jego wyroby spełniały najwyższe normy funkcjonalności i estetyki. Stojaki nawet pod wpływem wysokich lub niskich temperatur nie odkształcają się, nie zmieniają też swojej barwy pod wpływem promieniowania UV. Dzięki temu nawet po dłuższym czasie użytkowania, ekspozytory zachowują swój dawny wygląd. Osoby zainteresowane ekspozytorami firmy, mogą korzystać z gotowych produktów, lub też zamawiać autorskie stojaki, które zostaną wykonane w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Auto-Blak

Przedwczesny wytrysk ranking

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.