Pianfol Sp. z o. o.


Dystanse piankowe - Pianfol Sp. z o. o.

Dodano: 2018-11-28

WWW: http://pianfol.pl/

Telefon: +48 17 250 62 60

Miejscowość: Czermin

Adres: Czermin 306

Kod pocztowy: 39-304

Źródło: http://pianfol.pl/pianka-polietylenowa/


Autor: Alan ZającOpis:


Każdy, kto, choć raz kupował sprzęt elektroniczny, miał okazję się przekonać, że zanim taki sprzęt trafi w nasze ręce, to jest on bardzo dokładnie pakowany nie tylko w opakowania kartonowe, ale takie opakowanie jest też często wyłożone styropianem, a poszczególne elementy są zabezpieczone jeszcze przez tak zwane dystanse. Takie dystanse piankowe produkuje firma Pianfol Sp. z o.o. Najczęściej są to pianki z polietylenu, który ma dobre właściwości izolacyjne i zapewnia, między innymi ochronę przed wstrząsami, jakie mogą wystąpić podczas transportu drogowego i nie tylko. O innych właściwościach pianki można poczytać na pianfol.pl, gdzie każdy klient zainteresowany, czy to dystansami z pianki, czy to innymi produktami, którymi mogą być, chociażby opakowania czy widełki zabezpieczające, może zapoznać się z kompleksową ofertą firmy. Tam też można sprawdzić, z jakich rodzajów panek powstają poszczególne produkty, do wyboru jest, np.:

  • pianka polietylenowa
  • pianka sieciowana
  • pianka EPE z dodatkiem Paperboardu, czyli tektury.

Jeśli chodzi o same dystanse, które mogą występować w wariancie samoprzylepnym lub nie, to najlepiej sprawdza się właśnie pianka EPE, to doskonałe zabezpieczenie produktów przewożonych w kartonach, ale nie tylko, dystanse z panki typu EPE można wykorzystać na wiele sposobów, np. w reklamie czy dekoratorstwie do tworzenia efektu 3D, np. na kartkach okolicznościowych robionych ręcznie, gdzie elementy z pianki w postaci kostek lub kartoników, pozwalają bez przeszkód wykonać i przyczepić do kartki takie elementy, jak kwiatki czy kolorowe koraliki.

Wycięcie takich kostek i innych kształtów z pianki, nie stanowi dla pracowników firmy żadnego problemu, gdyż firma ma do dyspozycji najnowocześniejszy park maszynowy, dzięki któremu można realizować zamówienia na nawet najbardziej skomplikowane kształty, a obróbka materiału jest prosta i pozwala na pełne usatysfakcjonowanie klienta. Warto bezpośrednio skontaktować się z rekomendowaną firmą, a jej pracownicy na pewno przygotują dla Państwa zindywidualizowaną ofertę, która zadowoli Państwa pod każdym względem, także tym cenowym.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Przedsiębiorstwo Buczek - Piotr Buczek

INTC PRACOWNIA STOLARSKA

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.