Maro Garage Marek Cerekwicki


http://marogarage.pl/ | Wałek poliuretanowy

Dodano: 2019-06-15

WWW: http://marogarage.pl/

Telefon: 690-328-328

Miejscowość: Kraków

Adres: Studzienna 11A

Kod pocztowy: 31-764

Źródło: http://marogarage.pl/121-walki-poliuretanowe


Autor: Daria MarciniakOpis:


Polskie drogi od dawna są uważane za jedne z najbardziej dziurawych w Europie. O ile drogi szybkiego ruchu są w większości przypadków nowe, o tyle drogi lokalne już dawno przestały być obiektem zainteresowanie ekip remontowych. Zamiast kompleksowych remontów funduje się za to prowizoryczne naprawy, które starczają z reguły na kilka tygodni. Eksploatacja pojazdów w takich warunkach sprawia, że zawieszenia pojazdów eksploatują się wcześniej niż na sprawnych drogach.

Wraz z rozwojem motoryzacji i przemysłu pojawiło się zapotrzebowanie na wzmacniane części zamienne, które są w stanie sprostać wymaganiom otoczenia. Jedną z firm, która podjęła się realizacji tego trudnego zadania, jest Maro Garage, oferująca w sprzedaży szereg produktów, które są w stanie sprostać wysokim obciążeniom i trudnym warunkom pracy. Sklep oferuje swoim klientom wykonane w większości przypadków z tworzyw sztucznych elementy samochodów, które można montować zarówno w obrębie zawieszenia, jak i nadwozia. 

Jedną z kluczowych pozycji w ofercie prezentowanej firmy jest wałek poliuretanowy. Jest to doskonała baza do tworzenia kolejnych części zamiennych, szczególnie tych, które podlegają wysokim siłom tarcia. Dużym plusem dla klienta jest fakt, że mimo dużych nacisków stopień zużycia wykonanych w ten sposób części zamiennych jest wręcz minimalny. Poliuretan jest o ponad trzydzieści procent twardszy od tradycyjnej gumy, ale jednocześnie dużo bardziej elastyczny. Dzięki temu jest w stanie przenosić naprężenie i obciążenia równomiernie na całą powierzchnię pracującego elementu.

Oferta sklepu jest bardzo szeroka i cały czas jest uzupełniania o nowe pozycje asortymentowe. Szczególnie w grupie części samochodowych jest jeszcze wiele do zaoferowania, tym bardziej że cały czas na rynku pojawiają się nowe samochodu, pojazdy i maszyny. Warunki zakupów są bardzo przejrzyste. Klient po zarejestrowaniu może dokonać zakupów w formie online, decydując się jednocześnie na wygodny sposób dostawy oraz płatności. Sklep jest czynny przez całą dobę. Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

prace.edu.pl

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.