LING PROJECT


Nauka języka polskiego dla obcokrajowców Poznań

Dodano: 2019-04-25

WWW: http://lingproject.com/

Telefon: 603 453 064

Miejscowość: Poznań

Adres: Górki 9B

Kod pocztowy: 60-204

Źródło: http://lingproject.com/kursy-jezykowe-dla-firm/polski-dla-obcokrajowcow.html


Autor: Adam SzymczakOpis:


Firmy, które zatrudniają osoby z zagranicy z pewnością zdają sobie sprawę z tego, że taki proces wymaga podjęcia odpowiednich kroków. Jednym z nich jest zapewnienie takim osobom możliwości nauczenia się języka polskiego. Dzięki temu będą one znacznie wydajniejsze - nie będą miały bowiem żadnych problemów z komunikacją, a także szybko nawiążą nowe znajomości.

W takim procesie może pomóc na przykład szkoła językowa o nazwie Ling Project z Poznania. Nauka języka polskiego dla obcokrajowców przebiega tam w niezwykle miłej atmosferze. Kursy prowadzone są jedynie przez wykwalifikowanych lektorów. Posiadają oni nie tylko rzetelną wiedzę, ale także odpowiednie umiejętności do tego, by ją solidnie przekazać. Mają także spore doświadczenie w nauczaniu - bez problemu rozwieją wątpliwości swoich kursantów, które mogą dotyczyć odpowiedniej wymowy czy odmiany gramatycznej. Język polski jest bowiem dość skomplikowany - ważne zatem, by jego nauczyciele byli kompetentni i rzetelnie przekazywali wiedzę na ten temat.

W ramach świadczonych usług zainteresowani nauką języka polskiego korzystać mogą z czterech różnych kursów. Do wyboru jest zatem:

- polski ogólny - czyli nauka najistotniejszych zwrotów komunikacyjnych,

- polski biznesowy - podczas takich zajęć kursanci nauczą się zwrotów, a także słownictwa specjalistycznego, związanego z danym zawodem,

- warsztaty komunikacyjne - zajęcia z komunikacji, które przydatne będą na przykład podczas prowadzenia wykładów lub konferencji,

- zajęcia kompetencyjne - lekcje tego typu poświęcone są w całości wybranemu zagadnieniu - na przykład fonetyce bądź gramatyce.

Kursy takie kierowane są zarówno do małych firm, jak i wielkich przedsiębiorstw. Współpraca z tą profesjonalną szkołą językową gwarantuje satysfakcję każdemu. Warto również dodać, iż proponowane zajęcia są dość przystępne cenowo - szczegółowe informacje na temat ewentualnych kosztów uczestnictwa w kursie zainteresowani znaleźć mogą bezpośrednio na stronie internetowej firmy - zamieszczony jest tam także formularz kontaktowy.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

tesa tape Sp. z o.o.

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

EMZET Namioty Sp. z o.o.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.