Koala Kombucha


Kombucha gdzie kupić • https://www.koala-kombucha.pl/

Dodano: 2019-02-17

WWW: https://www.koala-kombucha.pl/

Telefon:

Miejscowość: Szczecin

Adres: Chmielewskiego 18

Kod pocztowy: 70-028

Źródło: https://www.koala-kombucha.pl/


Autor: Zuzanna LewandowskaOpis:


Fermentacja jest jednym z efektywniejszych sposobów konserwacji pokarmu, stosowaną od setek lat w wielu kulturach. Jest to też bardzo prozdrowotna metoda, bakterie, które gromadzą się wskutek fermentacji mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Nowoczesnym wydaniem fermentacji jest napój Koala Kombucha, który podbija serca konsumentów w Polsce.

W dzisiejszych czasach, kiedy wszystko co naturalne i pozbawione konserwantów jest w cenie, napój tego typu nie mógł nie odnieść sukcesu. Produkowany jest on metodą fermentacji, bakterie dojrzewają przez dłuższy czas w naparze z herbaty. Nie jest to jednak nowa metoda fermentacji, kombucha wykorzystywana była już tysiąc lat temu w Chinach, do teraz mieszkańcy tego kraju piją ją w celach zdrowotnych. Osoby zainteresowane napojem kombucha i tym gdzie go kupić, powinny zajrzeć na oficjalna stronę producenta, gdzie dostępna jest mapka z wszystkimi punktami sprzedaży. Cena za butelkę, biorąc pod uwagę wspaniały smak i prozdrowotne właściwości, jest bardzo przystępna. 

Regularne picie napoju na bazie kombuchy to doskonały sposób na poprawę stanu zdrowia. Napój bazuje na wysokiej jakości zielonej herbacie, dzięki temu jest pełen antyoksydantów, które oczyszczają organizm z toksyn. Przede wszystkim jednak napój jest naturalnym probiotykiem, a to za sprawą zdrowych kultur bakterii, których jest pełny. Jego regularne picie pozwoli przywrócić florę bakteryjna do prawidłowego stanu, np. po długotrwałej terapii antybiotykowej. Kombucha jest też prawdziwą skarbnicą witamin z grupy B, które pełnią kluczową rolę w tworzeniu np. komórek nerwowych.

Przede wszystkim jednak napój jest bardzo smaczny i może z powodzeniem zastąpić popularne soki czy napoje gazowane, stanowiąc dla nich zdrowszą alternatywę. Produkt dostępny jest w kilku owocowych smakach: brzoskwiniowym, wiśniowym, ananasowym. W upalne dni warto schłodzić go przed spożyciem, dzięki czemu dodatkowo orzeźwi gardło. Napój polecany jest też dla małych dzieci, które lubią sięgać po słodkie soki.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

FCE.PL

Galeria Stolarki

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.