GOPBMX.PL Zbigniew Olesiński


http://gopbmx.pl/ • Szkoła BMX dla początkujących

Dodano: 2018-11-14

WWW: http://gopbmx.pl/

Telefon: 577 835 961

Miejscowość: Chorzów

Adres: Targowa 5

Kod pocztowy: 40-001

Źródło: http://gopbmx.pl/


Autor: Konstanty KowalskiOpis:


W całej Polsce otwiera się coraz więcej skateparków, gdzie zwłaszcza młodzi ludzie, próbują swoich sił w wykonywaniu różnych trików, głównie na rowerach typu BMX, ale też na rolkach, czy deskorolkach. I dobrze, że powstają takie miejsca, gdzie dzieci i młodzież mogą się wyszaleć, nie stwarzając zagrożenia w innych miejscach publicznych do tego nie przeznaczonych. Jednak mając na uwadze to, że w skateparkach dochodzi bardzo często do groźnych wypadków, zwłaszcza z udziałem młodych ludzi, którzy jeżdżąc brawurowo, często chcą zaimponować kolegom, to dorośli powinni uświadomić dzieci, jak bezpiecznie poruszać się po skateparku.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, szkoła BMX dla początkujących GOP BMX SCHOOL, prowadzi na całym Śląsku pogadanki i testy, jak bezpiecznie poruszać się po skateparku, aby nie stanowić zagrożenia dla siebie i innych. Instruktorzy z polecanej szkoły jeżdżą ze swoim prelekcjami po szkołach podstawowych i gimnazjalnych, edukując zarówno uczniów, jak i ich rodziców, na koniec przeprowadzają test z zasad poruszania się w skateparku, który zawiera 10 pytań.

Program jest realizowany w szkołach na Śląsku, ale test jest udostępniony online. Na stronie internetowej szkoły gopbmx.pl każdy może spróbować swoich sił, a jeśli dobrze rozwiązałeś test i wyślesz go na adres, e-mail szkoły, dostaniesz upominek.

Na polecanej stronie dowiesz się też wielu przydatnych informacji, np.:

  1. Jak wybrać swój pierwszy rower BMX do akrobacji i jak nie dać się naciągnąć na podróbki.
  2. Jaka jest historia szkoły, której instruktorzy nie tylko szkolą początkujących fanów freestylu na BMX-ach, ale także pracują z olimpijską kadrą BMX Freestyle, robią to wspólnie z katowickimi klubami AZS i AWF.
  3. Jak zapisać się na zajęcia i co warto na nie ze sobą zabrać. 
  4. O projektach BMX CAMP i Extreme City.

Na podanej stronie umieszczane są też filmiki z zajęć, po ich obejrzeniu z pewnością będziesz chciał spróbować swoich sił we freestyle na rowerze typu BMX, śląska szkoła zaprasza wszystkich, niezależnie od tego, czy masz lat 7, czy jesteś po 40-ce.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

Wesołe Przedszkole

tapetuj.pl Sklep internetowy

TAPICER 'KA Olga Hulbój

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.