EMZET Namioty Sp. z o.o.


Namiotowe czy stalowe hale przemysłowe

Dodano: 2018-11-14

WWW: http://www.emzet.pl/

Telefon: +48 61 878 09 70

Miejscowość: Bogucin

Adres: Gnieźnieńska 155

Kod pocztowy: 62-006

Źródło: http://www.emzet.pl/
https://www.budowle.pl/artykul,jak-zaprojektowac-i-jak-zbudowac-hale-stalowa-poradnik,349
http://poradnik.pkt.pl/inne/koszty-budowy-hali-stalowej

Autor: Jagoda SadowskaOpis:


Budowa obiektu firmowego o funkcji magazynowej lub produkcyjnej to zawsze spore przedsięwzięcie, które wiąże się z koniecznością załatwienia wielu pozwoleń, zgromadzenia środków finansowych niezbędnych do przeprowadzenia takiej inwestycji, a także odpowiedniej organizacji pracy całej firmy, zwłaszcza gdy nowy obiekt znajduje się w sąsiedztwie normalnie funkcjonujących budynków firmowych. Istnieje jednak prosty sposób na eliminację przynajmniej części wymienionych niedogodności. Wystarczy zrezygnować z budowy murowanej hali o konstrukcji stalowej, a na jej miejsce wybrać konstrukcję przenośną, aluminiową, wykończoną specjalnym rodzajem grubej, ogniotrwałej plandeki PCV.

W odróżnieniu od konstrukcji stałych, opartych o szkielet stalowy, przenośne hale przemysłowe są znaczenie tańsze, niezwykle proste i szybkie w montażu, lekkie i idealnie dopasowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Produkcją i montażem tego typu konstrukcji zajmuje się firma EMZET Namioty Sp. z o.o. Firma oferuje swoim klientom bogaty wybór konstrukcji nowych, przygotowywanych zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi klienta i konstrukcji używanych, w pełni sprawnych technicznie, ale noszących naturalne ślady ich wcześniejszego użytkowania (lekko przybrudzone, pożółkłe lub odbarwione plandeki). Co oczywiste, wybór konstrukcji używanej wiąże się z jeszcze niższą ceną, jaką trzeba ponieść na tego typu inwestycję - takie konstrukcje są po prostu znacznie tańsze od nowych namiotów magazynowych.

Osoby wciąż wahające się pomiędzy budową obiektu murowanego a postawieniem przenośnego namiotu o funkcji magazynowej lub produkcyjnej, powinny uwzględnić również kwestię czasu związanego z realizacją poszczególnych inwestycji. Budowa obiektu o konstrukcji stałej wymaga zgromadzenia odpowiedniej dokumentacji technicznej, przygotowania projektu, uzyskania wielu pozwoleń, w końcu znalezienia wykonawców. W przypadku namiotów przemysłowych cała sprawa jest znacznie prostsza. Wystarczy wybrać odpowiadający naszym potrzebom namiot i zlecić jego ustawienie we wskazanym przez nas miejscu.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

tesa tape Sp. z o.o.

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.