Dent Stomatologia Piotr Richter


Laboratorium dentystyczne | http://www.protezy-poznan.com.pl

Dodano: 2018-11-14

WWW: http://www.protezy-poznan.com.pl

Telefon: 602-233-222

Miejscowość: Poznań

Adres: Ogrodowa 3

Kod pocztowy: 61-820

Źródło: http://www.protezy-poznan.com.pl/uslugi-protetyczne/laboratorium-dentystyczne


Autor: Radosław MrózOpis:


Często zastanawiamy się, czy każdy może mieć piękny i śnieżnobiały uśmiech? Absolutnie tak! Dotyczy to wszystkich bez wyjątku, nawet tych osób, które mają  znaczne ubytki w uzębieniu, gdyż współczesna stomatologia i protetyka poczyniły ostatnio spore postępy. Zmieniło się postrzeganie protezy zębowej. Kiedyś skupiano się na tym, aby wypełnić ubytki zębowe w jamie ustnej, czy to za pomocą protezy zębowej częściowej, czy to całkowitej, przywracając:

  • prawidłowy zgryz
  • komfort przeżuwania
  • wyraźną mowę.

Dziś już wszyscy rozumieją, że to nie wszystko i równie ważne jest to, żeby proteza była wykonana estetycznie i żeby zęby były białe, jest to niezwykle ważne dla każdego z nas, bo dzięki temu czujemy się pewniej i nie wstydzimy się uśmiechać w towarzystwie, wzrasta też nasza samoocena.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom laboratorium dentystyczne z Poznania, mające kilka oddziałów w różnych częściach miasta, jest w stanie zaproponować klientom, pragnącym mieć nie tylko kompletne, ale i pięknie prezentujące się uzębienie, wiele praktycznych i nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarówno wypełnień protetycznych, jak i zrobienia protezy całkowitej, nazywanej potocznie sztuczną szczęką.

Więcej na temat codziennej pracy protetyka i tego, co ma do zaoferowania jedno z najnowocześniejszych laboratoriów dentystycznych w Wielkopolsce, można się dowiedzieć na protezy-poznan.com.pl. Na stronie zamieszono nie tylko krótką charakterystykę wykonywanych protez zębowych, ale także kilka słów o tym, jak powstała sama pracownia, założona w 1994 roku przez Piotra Richtera. Przez ponad dwadzieścia lat działalności poznańskie laboratorium pomogło już wielu osobom w różnym wieku, wykonując różne protezy, od tych najtańszych, ale zawsze funkcjonalnych protez akrylowych, aż po te nieco droższe, choć warte swojej ceny protezy acetalowe, czy też szkieletowe, które uważane  są obecnie za jedne z najtrwalszych i najsolidniejszych protez zębowych, dostępnych na rynku.

Przed wyborem danego rodzaju protezy, warto znać wszystkie wskazania i przeciwwskazania, dlatego tak ważna jest konsultacja z protetykiem, który pomoże nam dokonać właściwego wyboru.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

tesa tape Sp. z o.o.

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

EMZET Namioty Sp. z o.o.

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.