Akademia Rocka Maciej Michniewicz


Akademia Rocka Maciej Michniewicz - Nauka śpiewu Warszawa dla dorosłych

Dodano: 2018-12-29

WWW: http://akademiarocka.pl

Telefon: 602 711 013

Miejscowość: Warszawa

Adres: Targowa 1A

Kod pocztowy: 03-727

Źródło: http://akademiarocka.pl/ucz-sie-grac/wokal/


Autor: Gabriel MrózOpis:


Jeśli zawsze marzyłeś o tym, żeby śpiewać, ale nie miałeś czasu ani możliwości, aby rozwijać swoje hobby, pomyśl o zapisaniu się do profesjonalnej szkoły wokalnej, jaką jest Akademia Rocka Maciej Michniewicz. W ofercie znajdują się tam zajęcia dla dzieci i młodzieży, jak również nauka śpiewu w Warszawie dla dorosłych. Zajęcia wokalne są tam prowadzone indywidualnie, dzięki czemu uczeń ma decydujący głos w sprawie doboru repertuaru, a tempo omawiania poszczególnych zagadnień jest dostosowane do jego potrzeb oraz możliwości.

Do najważniejszych elementów odbywających się w warszawskiej szkole lekcji śpiewu należą:

  • emisja głosu oraz nauka śpiewania solowego,
  • kształcenie słuchu,
  • praca z mikrofonem,
  • techniki wokalne i oddechowe,
  • interpretacja piosenek z elementami improwizacji,
  • komponowanie własnych linii wokalu,
  • praca w studiu nagraniowym,
  • występy na żywo.

Uczestnicy zajęć mają okazję nagrać swój śpiew na jednej z płyt Uczniów Akademii Rocka, a także zaprezentować się na koncertach organizowanych przez szkołę specjalnie z myślą o uczniach wokalu. Dzięki tak szerokim możliwościom oferowanym przez placówkę można zacząć poważnie myśleć o swojej karierze w show biznesie, ale można też nadal traktować śpiewanie wyłącznie jak hobby.

Wiele zależy od tego, jak dana osoba czuje się na koncertach. Jeśli ktoś wychodzi na scenę i czując ciepło świateł scenicznych oraz widząc wpatrzone w niego oczy publiczności, czuje się jak ryba w wodzie, może już rozpocząć planowanie swojej kariery muzycznej. W przypadku natomiast, gdy ktoś na scenie cały czas czuje się stremowany, onieśmielony i zakłopotany, nie musi wcale kontynuować występów. Może śpiewać np. tylko dla siebie i w gronie najbliższych mu osób.

Misją pracowników szkoły jest pokazywanie uczniom, jaką radość może dawać śpiewanie, a dowodem na to, że udaje im się tę misję spełnić, są setki zadowolonych uczestników zajęć i warsztatów. Pracujący w szkole wokaliści i muzycy nie trzymają się utartych schematów, gdyż są zdania, że takich w muzyce nie ma. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich uczniów, organizują m.in. w pełni interaktywne lekcje śpiewu online, a także pomysłowe warsztaty integracyjne dla firm, np. profesjonalne karaoke czy nagrywanie własnego utworu muzycznego.Dodaj komentarz:Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W OKOLICY

TanieMilitaria.pl

Auto-Blak

Przedwczesny wytrysk ranking

© Wszelkie Prawa Zastrzeżone | automatywpolsce.pl 2019.